Close
(0)
Немате ставки во вашата кошничка.
Пребарување
Filters
ЗЛАТНА МЕТАЛНА РАМКА СО ЦРВЕН ФРОНТ
Производител: MIU MIU
Достапност: Нема на залиха
Шифра: VMU50Q VYI-101
Датум на испорака: 1-2 days
ден 21.600,00
ден 14.900,00
Спецификации на производот
Големина на леќа 50 mm
Ширина на мост 22 mm
Должина на рачки 140 mm
Материјал на рамка Метален фронт и рачки
Финиш на рамка Сјај
Спецификации на производот
Големина на леќа 50 mm
Ширина на мост 22 mm
Должина на рачки 140 mm
Материјал на рамка Метален фронт и рачки
Финиш на рамка Сјај