Close
(0)
Немате ставки во вашата кошничка.
Пребарување
Filters
КАФЕНА ПЛАСТИЧНА РАМКА
Производител: GENNY
Достапност: На залиха
Шифра: GYV 632 COL.17
Датум на испорака: 1-2 days
ден 10.100,00
ден 7.990,00
Спецификации на производот
Големина на леќа 53 mm
Ширина на мост 18 mm
Должина на рачки 140 mm
Материјал на рамка Пластичен фронт и рачки
Спецификации на производот
Големина на леќа 53 mm
Ширина на мост 18 mm
Должина на рачки 140 mm
Материјал на рамка Пластичен фронт и рачки