Close
(0)
Немате ставки во вашата кошничка.
Пребарување
Filters
ЗЛАТНА МЕТАЛНА РАМКА, ЦРНА МЕТАЛНА РАЧКА СО ЦИРКОН
Производител: GENNY
Достапност: На залиха
Шифра: 812 10
Датум на испорака: 1-2 days
ден 11.000,00
ден 7.700,00
Спецификации на производот
Големина на леќа 55 mm
Ширина на мост 18 mm
Должина на рачки 140 mm
Тип на леќа Неполаризирани
Материјал на леќа Стакло
Материјал на рамка Метален фронт и рачки
Спецификации на производот
Големина на леќа 55 mm
Ширина на мост 18 mm
Должина на рачки 140 mm
Тип на леќа Неполаризирани
Материјал на леќа Стакло
Материјал на рамка Метален фронт и рачки