Close
(0)
Немате ставки во вашата кошничка.
Пребарување
Filters
ПЛАСТИЧЕН ПОЛУПРОЅИРЕН ТЕГЕТ ПРИНТ СО ЗЛАТНИ МЕТАЛНИ РАЧКИ, ЗЛАТЕН МЕТАЛЕН МОСТ И СИВИ ГРАДУИРАНИ СТАКЛА
Производител: GENNY
Достапност: На залиха
Шифра: 804 2
Датум на испорака: 1-2 days
ден 11.000,00
ден 7.700,00
Спецификации на производот
Големина на леќа 50 mm
Ширина на мост 22 mm
Должина на рачки 140 mm
Тип на леќа Неполаризирани
Материјал на леќа Стакло
Боја на леќа Сива градуирана
Материјал на рамка Пластичен фронт и метални рачки
Спецификации на производот
Големина на леќа 50 mm
Ширина на мост 22 mm
Должина на рачки 140 mm
Тип на леќа Неполаризирани
Материјал на леќа Стакло
Боја на леќа Сива градуирана
Материјал на рамка Пластичен фронт и метални рачки