Close
(0)
Немате ставки во вашата кошничка.
Пребарување
Filters

EMPORIO ARMANI EA 4078 5063/87 3N

За жал, овој производ не е повеќе достапен.

ЦРНА ГУМИРАНА РАМКА СО СИВИ СТАКЛА И И СИВИ МЕТАЛНИ ГУМИРАНИ РАЧКИ
Производител: EMPORIO ARMANI
Достапност: На залиха
Шифра: EA 4078 5063/87 3N
Датум на испорака: 1-2 days
ден 9.500,00
ден 8.550,00
Спецификации на производот
Големина на леќа 62 mm
Ширина на мост 17 mm
Должина на рачки 130 mm
Тип на леќа Неполаризирани
Материјал на леќа Пластика
Боја на леќа Сива
Материјал на рамка Пластичен фронт и метални рачки
Финиш на рамка Мат
Спецификации на производот
Големина на леќа 62 mm
Ширина на мост 17 mm
Должина на рачки 130 mm
Тип на леќа Неполаризирани
Материјал на леќа Пластика
Боја на леќа Сива
Материјал на рамка Пластичен фронт и метални рачки
Финиш на рамка Мат