Close
(0)
Немате ставки во вашата кошничка.
Пребарување
Filters
СИН МАТ ПЛАСТИЧЕН ФРОНТ СО СИВИ МЕТАЛНИ РАЧКИ СО ЦРНИ ГУМЕНИ ЗАДУШНИЦИ
Производител: EMPORIO ARMANI
Достапност: На залиха
Шифра: EA 3125 5474
Датум на испорака: 1-2 days
ден 9.300,00
ден 7.440,00
Спецификации на производот
Големина на леќа 55 mm
Ширина на мост 17 mm
Должина на рачки 140 mm
Материјал на рамка Пластичен фронт и метални рачки
Финиш на рамка Мат
Спецификации на производот
Големина на леќа 55 mm
Ширина на мост 17 mm
Должина на рачки 140 mm
Материјал на рамка Пластичен фронт и метални рачки
Финиш на рамка Мат