Close
(0)
Немате ставки во вашата кошничка.
Пребарување
Filters

EMPORIO ARMANI ЕА 3117 5063

За жал, овој производ не е повеќе достапен.

ЦРНА МАТ ПЛАСТИЧНА РАМКА
Производител: EMPORIO ARMANI
Достапност: На залиха
Шифра: ЕА 3117 5063
Датум на испорака: 1-2 days
ден 8.600,00
Спецификации на производот
Големина на леќа 55 mm
Ширина на мост 16 mm
Должина на рачки 145 mm
Материјал на рамка Пластичен фронт и рачки
Финиш на рамка Мат
Спецификации на производот
Големина на леќа 55 mm
Ширина на мост 16 mm
Должина на рачки 145 mm
Материјал на рамка Пластичен фронт и рачки
Финиш на рамка Мат