Close
(0)
Немате ставки во вашата кошничка.
Пребарување
Filters

DSQUARED2 DQ 5228 col.001

За жал, овој производ не е повеќе достапен.

ЦРНА СЈАЈНА ПЛАСТИЧНА РАМКА
Производител: DSQUARED2
Достапност: На залиха
Шифра: DQ 5228 col.001
Датум на испорака: 1-2 days
ден 12.200,00
ден 9.760,00
Спецификации на производот
Големина на леќа 49 mm
Ширина на мост 18 mm
Должина на рачки 145 mm
Материјал на рамка Пластичен фронт и рачки
Финиш на рамка Сјај
Спецификации на производот
Големина на леќа 49 mm
Ширина на мост 18 mm
Должина на рачки 145 mm
Материјал на рамка Пластичен фронт и рачки
Финиш на рамка Сјај