Close
(0)
Немате ставки во вашата кошничка.
Пребарување
Filters

DSQUARED2 DQ 0250 20P *2

За жал, овој производ не е повеќе достапен.

ПАСТИЧЕН СИВ ФРОНТ СО СИВИ МЕТАЛНИ РАЧКИ И КАФЕНИ ГРАДУИРАНИ СТАКЛА
Производител: DSQUARED2
Достапност: На залиха
Шифра: DQ 0250 20P *2
Датум на испорака: 1-2 days
ден 17.400,00
ден 8.700,00
Спецификации на производот
Големина на леќа 54 mm
Ширина на мост 18 mm
Должина на рачки 140 mm
Тип на леќа Неполаризирани
Материјал на леќа Стакло
Боја на леќа Кафена градуирана
Материјал на рамка Пластичен фронт и метални рачки
Спецификации на производот
Големина на леќа 54 mm
Ширина на мост 18 mm
Должина на рачки 140 mm
Тип на леќа Неполаризирани
Материјал на леќа Стакло
Боја на леќа Кафена градуирана
Материјал на рамка Пластичен фронт и метални рачки