Close
(0)
Немате ставки во вашата кошничка.
Пребарување
Filters
КАФЕНА МЕТАЛНА РАМКА СО ЦРН МЕТАЛЕН ФРОНТ И ЦРНИ ПЛАСТИЧНИ РАЧКИ
Производител: DOLCE & GABBANA
Достапност: На залиха
Шифра: DG 1286 О1
Датум на испорака: 1-2 days
ден 13.600,00
ден 12.240,00
Спецификации на производот
Големина на леќа 53 mm
Ширина на мост 16 mm
Должина на рачки 140 mm
Материјал на рамка Метален фронт и пластични рачки
Спецификации на производот
Големина на леќа 53 mm
Ширина на мост 16 mm
Должина на рачки 140 mm
Материјал на рамка Метален фронт и пластични рачки