Close
(0)
Немате ставки во вашата кошничка.
Пребарување
Filters

BVLGARI GOLD PLATED 4130-K-B 5193

За жал, овој производ не е повеќе достапен.

GOLD PLATED КАФЕНА-ХАВАНА ПЛАСТИЧНА РАМКА
Производител: BVLGARI
Достапност: На залиха
Шифра: 4130-K-B 5193
Датум на испорака: 1-2 days
ден 43.900,00
ден 21.950,00
Спецификации на производот
Големина на леќа 54 mm
Ширина на мост 17 mm
Должина на рачки 140 mm
Материјал на рамка Пластичен фронт и рачки
Спецификации на производот
Големина на леќа 54 mm
Ширина на мост 17 mm
Должина на рачки 140 mm
Материјал на рамка Пластичен фронт и рачки