Close
(0)
Немате ставки во вашата кошничка.
Пребарување
Filters
ТЕМНО КАФЕНА ПЛАСТИЧНА РАМКА
Производител: BOTTEGA VENETA
Достапност: На залиха
Шифра: BV213 col.086
Датум на испорака: 1-2 days
ден 16.500,00
ден 10.990,00
Спецификации на производот
Должина на рачки 145 mm
Материјал на рамка Пластичен фронт и рачки
Спецификации на производот
Должина на рачки 145 mm
Материјал на рамка Пластичен фронт и рачки