Close
(0)
Немате ставки во вашата кошничка.
Пребарување
Filters
ЗЕЛЕНА МАТ ПЛАСТИЧНА РАМКА
Производител: BOSS ORANGE
Достапност: Нема на залиха
Шифра: BO0264 HQC
Датум на испорака: 1-2 days
ден 8.300,00
ден 6.600,00
Спецификации на производот
Големина на леќа 56 mm
Ширина на мост 17 mm
Должина на рачки 145 mm
Материјал на рамка Пластичен фронт и рачки
Финиш на рамка Мат
Спецификации на производот
Големина на леќа 56 mm
Ширина на мост 17 mm
Должина на рачки 145 mm
Материјал на рамка Пластичен фронт и рачки
Финиш на рамка Мат