Close
(0)
Немате ставки во вашата кошничка.
Пребарување
Filters

BOSS ORANGE BO 0112 ACK

ТЕМНО ЗЕЛЕНА ПЛАСТИЧНА СЈАЈНА РАМКА И РАЧКИ
Производител: BOSS ORANGE
Достапност: На залиха
Шифра: BO 0112 ACK
Датум на испорака: 1-2 days
ден 6.800,00
ден 5.400,00
Спецификации на производот
Големина на леќа 50 mm
Ширина на мост 17 mm
Должина на рачки 140 mm
Материјал на рамка Пластичен фронт и рачки
Финиш на рамка Сјај
Спецификации на производот
Големина на леќа 50 mm
Ширина на мост 17 mm
Должина на рачки 140 mm
Материјал на рамка Пластичен фронт и рачки
Финиш на рамка Сјај