Close
(0)
Немате ставки во вашата кошничка.
Пребарување
Filters

BAUSCH&LOMB

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна

PURE VISION 2

1 кутија со 3 контктни леќи со иста диоптрија. Силикон хидрогел, за месечна замена.
ден 1.450,00

SOFLENS 59

SOFLENS 59
1 кутија со 6 контктни леќи со иста диоптрија. Мека контактна леќа за дневно носење и месечна замена.
ден 1.900,00 ден 1.590,00

RENU

Средство за одржување на сите видови меки леќи 360 мл
ден 700,00

СРЕДСТВО ЗА ЧУВАЊЕ НА ПОЛУТВРДИ ЛЕЌИ BOSTON

Средство за дезинфекција,чување и исплакнување на тврди и гаспропусливи контактни леќи.
ден 550,00

PURE VISION 1 6pck

1 кутија со 6 контктни леќи со иста диоптрија.Силикон хидрогел,за месечна замена.
ден 3.100,00 ден 2.790,00

СРЕДСТВО ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ПОЛУТВРДИ ЛЕЌИ BOSTON ADVANCE

Средство за чистење на тврди и гаспропусливи контактни леќи.
ден 500,00